درمانگران بازارطب
تماس بگیرید
شماره آگهی: 1276
درمانگران بازارطب

توضیحات آگهی

دکتر شهرام اعظمی

کلینیک درمان زخم مانیکان در سال 1390 در فضای کلینیک بیمارستان پاستورنو شروع به فعالیت کرد. این مرکز تمرکز خود را در درمان زخم دیابتی، زخم بستر و زخم ناشی از تروما گذاشته است.

کلینیک درمان زخم مانیکان بصورت مستقیم تحت نظر جراح ارتوپد اداره میشود و از همکاری متخصصان عفونی، داخلی و درمانگران زخم، سود می برد. ارتباط مستقیمی بین کلینیک سرپایی و بخش بستری جهت درمان تکمیلی انواع زخمها وجود دارد و اقدامات جراحی شامل دبریدمان وسیع، ترمیم، پیوند پوست، بلوک سمپاتیک، اصلاح پای شارکو و غیره است.

در درمان بیماران این مرکز از آخرین تجهیزات و روشهای موجود استفاده میشود که شامل دستگاه های هیدروسرجری (ورساجت)، وکیوم تراپی، اندازه گیری خونرسانی اندام ها (ارزیابی اندکس پایی-بازویی)، ازون تراپی و طیف کاملی از پانسمان های نوین است.

همچنین امکان اخذ مشاوره از متخصص های داخلی، عفونی، درد و درمان مستقیم توسط جراح ارتوپد وجود دارد. بیماران بستری در صورت نیاز امکان استفاده از بخش سی سی یو، آی سی یو و دیالیز را دارند.
این مرکز برای بیماران بستری با تمامی بیمه های تکمیلی قرارداد دارد.

آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش  بخشندگان، ساختمان مدیکو، پلاک ۲۳۰۳، طبقه ۵، واحد ۵۰۱

تلفن تماس: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۱۲

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. زینعلی

    سلام خیلی ممنونم از دکتر اعظمی عزیز واقعا از زمان و توضیحات بسیار زیادی که به ما در مورد زخممون دادم ممنونیم و کار بسیار جالبی ایشون در زمان توضیح برای ما انجام دادن ضبط صدا تا ما فراموش نکنیم. خیلی ممنونیم ازتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *